Praktyki windykacyjne z podziałem na poszczególne kraje

Jak złożona jest windykacja należności na całym świecie? Badanie firmy Euler Hermes „Collection Complexity Ratings” zapewnia przegląd procedur windykacji w każdym z naszych 50 zróżnicowanych krajów – włącznie z siedmioma nowymi krajami dodanymi w 2017 roku.

Profile Windykacji

Zapewniając ogólny obraz sytuacji, chcemy wspierać Twój proces podejmowania decyzji biznesowych i zarządzania oczekiwaniami podczas zawierania międzynarodowych transakcji handlowych.

Jakie znaczenie w sensie praktycznym mają profile windykacji dla Ciebie?

Profile windykacyjne poszczególnych krajów

Jakie znaczenie w sensie praktycznym mają profile windykacji dla Ciebie? Opracowane na podstawie specjalistycznej wiedzy ekspertów ds. windykacji Euler Hermes, nasze Profile windykacyjne dla poszczególnych krajów zapewniają dogłębną analizę praktyk windykacji należności w każdym z tych krajów i jednocześnie objaśniają, w jaki sposób najlepiej zarządzać działaniami w zakresie windykacji.


Z uwagi na fakt, że stopień złożoności windykacji zależy od wielu czynników, nasze profile skupiają się na elementach, które wpływają na Ocenę Złożoności Windykacji Euler Hermes, a mianowicie na: płatnościach, złożoności związanej z kwestiami sądowymi i złożoności związanej z upadłością – dzięki temu zyskujesz wiedzę na temat zachowań i czynników wpływających na odzyskiwanie należności w każdym z tych krajów.

Wybierz kraj, żeby wyświetlić jego profil:

  
  
  
CZ Profil Windykacji Należności 2017.pdfRepublika Czeska
  
DE Profil Windykacji Należności 2017.pdfNiemcy
  
FR Profil Windykacji Należności 2017.pdfFrancja
  
IT Profil Windykacji Należności 2017.pdfWłochy
  
UK Profil Windykacji Należności 2017.pdfWielka Brytania
  

Więcej badań Euler Hermes „Collection Complexity Ratings” z profilami windykacji 50 zróżnicowanych krajów zapraszamy na stronę korporacyjną www.eulerhermes.com

Taka wiedza pozwoli Ci na kontrolowanie sytuacji w przypadku
każdej transakcji handlowej.

Mapa złożoności windykacji

Nasza analiza międzynarodowych procesów windykacji jest oparta na szczegółowej ocenie lokalnych przepisów i procedur, która zapewnia ekskluzywną perspektywę pochodzącą od specjalistów ds. windykacji Euler Hermes, bazującą na rynku i dotyczącą lokalnej kultury płatności i lokalnych praktyk prawnych. Poszczególne kraje są oceniane wg 4-stopniowej skali poziomu złożoności: Poważny, Bardzo wysoki, Wysoki i Zauważalny.

Wejdź na poniższą mapę interaktywną i kliknij na dany kraj, aby zapoznać się z jego kompleksowym profilem windykacji.

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes

  Windykacja On-Line

  Windykacyjny system On-Line dla klientów Euler Hermes