Jak wygląda windykacja długu?

 

 

Windykacja należności

Naszym głównym celem jest odzyskanie całej należności jak najszybciej oraz utrzymanie Państwa dobrych relacji z kontrahentem. Nasze sprawdzone podejście do odzyskiwania przeterminowanych płatności za faktury, we wszystkich rodzajach rozmiarów biznesu na całym świecie, opiera się na wielu latach doświadczenia naszych specjalistów w tym zakresie.

​​

Po otrzymaniu od Państwa polecenia odzyskania długu, wszystkie szczegóły będą wpisane do naszej bazy danych oraz zostanie Państwu przydzielony windykator, który będzie zarządzał Państwa sprawą i przekazywał Państwu informacje o tym, jak proces windykacji posuwa się naprzód.


Pierwszym zadaniem windykatora jest wykonanie telefonu do dłużnika oraz wysłanie do niego polecenia zapłaty z prośbą o natychmiastową spłatę zaległej należności.

​​Euler Hermes podejmie wszelkie starania w celu odzyskania należności jeszcze przed podjęciem środków dochodzenia należności na drodze sądowej. Jeżeli jednak dług pozostanie nie spłacony po wyczerpaniu możliwości działań polubownych, to niezbędna staje się windykacja sądowa – jeżeli to możliwe, za Państwa zgodą. Jeżeli windykacja sądowa staje się konieczna, oferujemy Państwu konkurencyjnie niskie opłaty sądowe oraz prowadzenie czynności procesowych także za granicą, od wstępnego rozpoznania sprawy po uzyskanie i realizację tytułu egzekucyjnego.

 

 

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes

  Windykacja On-Line

  Windykacyjny system On-Line dla klientów Euler Hermes