Międzynarodowe korporacje

EOLIS

​Logowanie do Systemu EOLIS dla klientów World Agency​​​​​​​​​​​​​​​

Zaloguj się

Pracując w międzynarodowej korporacji, która ma swoje oddziały na całym świecie, szukają Państwo rozwiązań, także dostępnych na całym świecie. Nasza Agencja -  Euler Hermes World Agency, zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy zapewnią wsparcie dla realizacji tej strategii.
 

Euler Hermes World Agency

CO TO JEST ŚWIATOWA AGENCJA EULER HERMES?

 
Euler Hermes World Agency składa się ze specjalnie dedykowanego Państwa potrzebom zespołu, który specjalizuje się w obsłudze klientów międzynarodowych, mających oddziały w co najmniej dwóch krajach i osiągających obroty w granicach 500 milionów EUR. 
 
Nasz zespół jest podzielony na sześć głównych regionów, co zapewnia znakomitą obsługę klienta, dzięki znajomości lokalnego rynku oraz danej kultury. Sieć Euler Hermes World Agency zapewnia dostęp do programów międzynarodowych świadczonych przez naszą Grupę.

 
10
POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO UBEZPIECZYĆ NALEŻNOŚCI
​​
​​
 

MIĘDZYNARODOWE PROGRAMY EULER HERMES

Euler Hermes World Service Program
Kompleksowe rozwiązanie dla firm, które potrzebują zintegrowanej kontroli lokalnego ryzyka handlowego oraz maksymalnego poziomu ochrony przed brakiem płatność od dłużników. 
Euler Hermes World Severity Program
Przeznaczony dla międzynarodowych korporacji, posiadających własną wiedzę ekspercką w zakresie zarządzania ryzykiem kredytowym, szukających ochrony przed nieprzewidywalnymi wahaniami rynku oraz znaczącymi stratami.
Euler Hermes World Risk Sharing Program
Przeznaczony dla międzynarodowych korporacji szukających partnerów do odstąpienia części ryzyka profesjonalnemu partnerowi, bezpośrednio lub przy udziale własnego reasekuratora.
Euler Hermes World Working Capital Program
Przeznaczony dla międzynarodowych korporacji, którym zależy na poprawie płynności na lokalnym rynku, przez cesję należności na partnera finansowego (banki, faktorzy) lub inwestorów finansowych.
Euler Hermes World Transactional Cover
Przeznaczony dla międzynarodowych korporacji i instytucji finansowych, poszukujących stabilnych rozwiązań w zakresie ryzyka politycznego i handlowego dla ubezpieczenia transakcji handlowych, włączając w to działalność w średnim okresie czasu – do 7 lat.​​​​​


ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Wysyłając niniejszy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euler Hermes i jej parterów moich danych w sposób zgodny z opisem w sekcji "Polityka prywatności"

​​

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes