Nasze doświadczenie

Ubezpieczenie należności

 

 

W świecie pełnym możliwości, ale także potencjalnego ryzyka, ubezpieczenie należności pomaga bezpiecznie prowadzić interesy, nawet jeżeli rozpoczynają Państwo współpracę z nowymi klientami na nowych rynkach.

Windykacja
​​​

Co to jest ubezpieczenie należności?

Ubezpieczenie należności chroni Państwa firmę od nieuregulowanych płatności za wymagalne należności. Dzięki niemu mogą być Państwo pewni, że faktury zostaną zapłacone. Pozwala ono skutecznie zarządzać ryzykiem handlowym i politycznym.

> Co to jest ubezpieczenie należności?    

Jak działa ubezpieczenie należności?

Dzięki skorzystaniu z ubezpieczenia należności zyskują państwo rzetelnego partnera, który pomoże ocenić wiarygodność oraz wypłacalność partnerów biznesowych, a także doradzi, z kim warto współpracować. Zabezpieczając transakcje handlowe z Państwa partnerami biznesowymi, nie muszą się już Państwo martwić o nieuregulowane faktury.

> Jak działa ubezpieczenie należności?    

Kluczowe korzyści

Ubezpieczenie należności to więcej niż wyłącznie pewność odzyskania zapłaty za towary i usługi podczas wymiany handlowej. Jeżeli będą Państwo podejmowali decyzje biznesowe w oparciu o wiarygodną informację, jesteśmy pewni, że odniosą Państwo sukces.​

> Kluczowe korzyści    

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes