Kancelaria Prawna

 

 

Nasze motto: SIŁA PRAWA. WIEDZA LUDZI

Kancelaria Euler Hermes, Okurowska-Minkiewicz, Maliszewski – Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa jest firmą prawniczą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie prawa gospodarczego. Kancelaria Euler Hermes należy do międzynarodowej grupy finansowo – ubezpieczeniowej, która powstała z połączenia francuskiej grupy Euler oraz niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Hermes Kreditversicherungs- AG.
 

Jako Kancelaria posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia i rozwiązywania sporów sądowych. Na rynku prawniczym działamy od lipca 2003 roku w formie spółki komandytowej. 

 

CO NAS WYRÓŻNIA:

SPECJALIZACJA

Świadczymy kompleksową obsługę prawną w sprawach gospodarczych, w tym przede wszystkim dochodzenie należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego. Połączenie wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia pozwala nam z pełną odpowiedzialnością wskazywać bezpieczne i najlepsze rozwiązania naszym Klientom. Jesteśmy Kancelarią wyspecjalizowaną w dochodzeniu należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego. Od roku 2003 zajmowaliśmy się ponad 30 tysiącami spraw, z czego większość stanowiły i stanowią sprawy sądowe, w tym również sprawy egzekucyjne i upadłościowe / układowe.

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem procesowym. Łączą oni wiedzę prawniczą zdobytą na najlepszych uniwersytetach krajowych i europejskich z praktycznym doświadczeniem nabytym we współpracy z wieloma firmami, w trakcie skomplikowanych procesów i egzekucji. Utrzymujemy również stałą współpracę z wybranymi kancelariami notarialnymi, komornikami i tłumaczami przysięgłymi, tak aby w każdej chwili być do dyspozycji swoich Klientów i służyć im pomocą.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Zapewniamy naszym Klientom szybkie i sprawne działanie, w tym jak najszybsze wszczęcie postępowania sądowego. Pozwy składane są nawet w ciągu 1 do 3  dni od przekazania sprawy z kompletem dokumentów do Kancelarii.

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ

Obok szybkości działań dbamy również o ich skuteczność, tak by należności naszych Klientów zostały jak najszybciej zabezpieczone i wyegzekwowane. W tym celu proponujemy, postępowania zabezpieczające przed wszczęciem lub w trakcie postępowania, jak również po uzyskaniu nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym. Postępowania egzekucyjne prowadzimy z wybranymi przez nas, sprawdzonymi i skutecznymi komornikami. Dzięki temu jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, co powoduje, że sprawy Kancelarii są traktowane priorytetowo.
Naszą dewizą działania jest „szybka reakcja i akcja”, dzięki czemu Klient może uzyskać efekt w postaci spłaty zadłużenia.

FACHOWE WSPARCIE

Współpracujemy z firmą windykacyjną Euler Hermes Collections Sp. z o.o., która wspiera nas w zakresie dokonania ustaleń sytuacji finansowo – majątkowej dłużników, pozyskiwania informacji a nawet dokumentacji, również z wywiadu terenowego.

ZAKRES TERYTORIALNY

Reprezentujemy naszych klientów na terenie całej Polski, również klientów zagranicznych posiadających dłużników w Polsce, także w sporach z elementami prawa obcego (niemieckiego, francuskiego, włoskiego itp.). W przypadku konieczności wszczęcia postępowania sądowego za granicą bądź doradztwa transgranicznego polecamy inne kancelarie prawne, z którymi współpracujemy. Nasza Kancelaria współpracuje z europejskim stowarzyszeniem prawników Euravocat z siedzibą w Tilburgu, w Holandii.

DORADZTWO W JĘZYKU OBCYM

Doradzamy naszym klientom, nie tylko w języku polskim, ale również w angielskim, niemieckim i francuskim.
 

ELASTYCZNOŚĆ, OTWARTOŚĆ, TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁAŃ

Jesteśmy elastyczni i otwarci w kontaktach z Klientami. Klienci mają wyznaczonych i przydzielonych prawników do obsługi ich spraw, dlatego kontakt z nimi jest ułatwiony. Wszystkie zlecone nam sprawy są prowadzone poza tradycyjną papierową formą również w systemie Syntesys, w którym rejestrowany jest przebieg i etapy postępowania / sprawy, do którego Klient może mieć dostęp on-line.
 

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Dbamy o naszych pracowników i współpracowników poprzez kierowanie ich na szereg szkoleń bądź organizowanie ich na miejscu w Kancelarii. Pracownicy dodatkowo są zmotywowani systemem bonusowo – prowizyjnym, co zwiększa efektywność ich pracy, a zadowolenia naszych Klientów.
 

​​​ ​​​​

ZAKRES USŁUG

Kancelaria Prawna Euler Hermes, Okurowska-Minkiewicz, Maliszewski jest wyspecjalizowanym podmiotem w dochodzeniu należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego. Doradzamy naszym Klientom, jakie formy zabezpieczeń stosować, by odzyskanie wierzytelności odbyło się w sposób możliwie jak najszybszy, najbardziej ekonomiczny i skuteczny.
     

AKTUALNOŚCI PRAWNE

Udostępniamy Państwu najnowsze wiadomości związane z polskim prawem i prawem Unii Europejskiej. Sprawdź aktualne informacje branżowe, omówienia orzeczeń, zmiany w aktach prawnych.

     

 

     

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes