Informacja gospodarcza

Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie

 

 

Istotnym czynnikiem redukującym ryzyko wystąpienia strat jest dostęp do wiarygodnych, ale i bieżących informacji o poszczególnych kontrahentach oraz analiza wszelkich zatorów płatniczych, które pojawiają się na horyzoncie poszczególnych branż. Bieżąca analiza sytuacji nawet największych partnerów oraz dywersyfikacja źródeł informacji zdecydowanie zwiększa szanse na szybką reakcję w momencie pierwszych symptomów zwiastujących potencjalne problemy ze spływem należności.

Rozwiń skrzydła z Euler Hermes

Dlatego właśnie Euler Hermes nieustannie zbiera z rynku wszelkie dostępne informacje aby przekazać je Państwu w postaci Raportów Handlowych, Analiz Należności i innych usług ułatwiających prowadzenie biznesu.

​​

W związku z prowadzoną działalnością w zakresie weryfikacji wiarygodności przedsiębiorstw  oraz windykacji należności Euler Hermes Collections może bardzo szybko zidentyfikować grupę firm z poważnymi problemami płatniczymi, która nie otrzymałyby od Państwa pozytywnej oceny kredytowej już podczas wstępnej weryfikacji. 

Raporty Handlowe Euler Hermes to gwarancja aktualnej, pełnej i rzetelnej informacji gospodarczej o Twoich obecnych i potencjalnych partnerach biznesowych

​​

Co więcej – szersza baza informacji w postaci czy to zdarzeń prawnych, czy aktualnej moralności płatniczej kontrahenta na tle innych podmiotów z branży pomóc mogą nie tylko wstępnie ocenić sytuację badanej firmy, ale także postawić trafną diagnozę na dłuższy okres współpracy. Kontakty handlowe nie mają  sporadycznego charakteru –  chociażby ze względu na długie, wielotygodniowe czy wielomiesięczne terminy rozliczeń mają de facto formę lokat Państwa kapitału obrotowego. Dlatego w takiej – dłuższej perspektywie muszą być zarówno oceniane, jak i na bieżąco monitorowane.

​​

Raporty handlowe

Zamów raport handlowy    

Smart sales

Sprawdź funkcjonalność usługi Smart Sales    

Smart collection

Smart collection dla Twojej firmy    

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes