Gwarancje zagraniczne

 

 

Mogą Państwo liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie w udzielaniu gwarancji za granicą. Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. będzie asystowało i wspierało Państwa jako doświadczony wystawca gwarancji na całym świecie.
 

Transakcje międzynarodowe wymagają często gwarancji na żądanie, płatnych na żądanie, bez możliwości w pierwszej kolejności powołania się na nie wykonanie kontraktu podstawowego. Towarzystwo Uezpieczeń Euler Hermes S.A. pomaga swoim klientom w wynegocjowaniu lepszych warunków w zakresie spłaty ich zobowiązań.
 
Jeżeli dostarczają Państwo towary i usługi do innych krajów, Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. może udzielić gwarancji na rzecz Państwa zagranicznych klientów, uwzględniając różnice w przepisach handlowych w poszczególnych krajach.
 
Klienci sektora publicznego spoza Europy często wymagają poręczeń od instytucji finansowej w ich własnym kraju. W takiej sytuacji przyjdziemy Państwu z pomocą, wykorzystując naszą międzynarodową obecność i sieć współpracujących z nami partnerów Euler Hermes, Grupy Allianz oraz banków korespondentów na całym świecie, którzy działają w naszym imieniu w danym kraju. Oferują one poręczenia, których Państwa oddziały potrzebują na rynku lokalnym, wystawiane w Państwa imieniu oraz zabezpieczone Państwa gwarancją.
 

SŁUŻYMY NA BIEŻACO PROFESJONALNą RADĄ PODCZAS PLANOWANIA DUŻYCH MIĘDZYNARODOWYCH PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

Koordynacja dużych projektów infrastrukturalnych, takich jak budowa autostrad, tuneli, linii kolejowych, mostów jest bardzo złożonym zadaniem. Zabezpieczenie takich wieloaspektowych projektów powinno być należycie zaplanowane oraz skoordynowane przez konsorcja, klientów, wystawców gwarancji oraz zaangażowane w przedsięwzięcie banki.
Im wcześniej Towarzystwo Ubezpieczeniowe Euler Hermes S.A. zostanie zaangażowane w przedsięwzięcie, tym silniejszą pozycję zajmą Państwo w negocjacjach dzięki naszym poręczeniom. Nawet jeżeli wymagane gwarancje wystawane są przez międzynarodowe konsorcja firm ubezpieczeniowych, służymy wsparciem w uzyskaniu międzynarodowych poręczeń, wykorzystując naszą wiedzą merytoryczną oraz międzynarodowe kontakty.

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes