Szkolenia i rozwój

 

 


Program wdrożeniowy

Pierwsze tygodnie w Euler Hermes to intensywny program induction. Niezależnie od tego czy zaczynasz na stanowisku menedżerskim, czy jako świeży absolwent przechodzisz przez ten sam proces. Przez pierwsze dwa miesiące poznajesz:
 • kolegów i koleżanki z różnych biur i departamentów,
 • nasze usługi, klientów i projekty, które realizujemy,
 • niezbędne dokumenty, procedury i zasady,
 • nasze cele, wyzwania i misję.
 
Zasada jest jedna: nie przestawaj pytać.
 

Akademia Euler Hermes

Dajemy Ci dostęp do programu za pośrednictwem którego będziesz miał możliwość skorzystania z innowacyjnych szkoleń, dzięki którym kształcimy wysokiej klasy specjalistów. Nasze szkolenia obejmują zarówno merytoryczne zagadnienia związane z poszczególnymi stanowiskami m. in.: oceny ryzyka, odszkodowań, sprzedaży, obsługi klienta, jak również specjalistyczne szkolenia managerskie dotyczące takich kwestii jak: strategiczne myślenie, zarządzanie zmianą, radzenie sobie w sytuacji konfliktu, motywowanie oraz budowanie zespołu.
Nasze programy dostępne są w różnorodnej formie poczynając od szkoleń wewnętrznych i prowadzonych przez zewnętrzne firmy, na platform e-learningowej kończąc.
 

Zamiana stanowisk - Job swap

W Euler Hermes istnieje możliwość krótkoterminowego oddelegowania na inne stanowisko. Wymiana ta odbywa się w zakresie stanowisk powiązanych (np. dotyczących dystrybucji) i może być związana z wyjazdem do innego kraju. Taka zamiana daje szanse wzbogacenia swoich osobistych doświadczeń i rozwoju, a także jest sposobem na poznanie nowych możliwości biznesowych.

 

Programy mentorskie:

Do naszego systemu rozwoju pracowników włączyliśmy także programy mentoringowe, w ramach których doświadczeni pracownicy, tzw. mentorzy, uczą młodszych, mniej doświadczonych, pomagając im tym samym wykorzystać maksymalnie swój potencjał. Mentorami są członkowie Zarządu oraz menedżerowie wyższego szczebla.
 
​​​​​​​​​​​

 

     

 

     

 

     

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes

  Kontakt dla mediów

  Grzegorz Błachnio
  tel. (48 22) 385 49 19
  tel. (48) 601 056 830