Nasi ludzie

 

 

Każdy z nas jest inny, pochodzimy z różnych miejsc, mamy często odmienne światopoglądy i inaczej podchodzimy do realizacji naszych aspiracji życiowych i zawodowych. Mamy różne potrzeby, ale łączą nas  wartości i wspólny cel.
 

 

Własność

Chcemy, aby każdy z nas traktował Euler Hermes jak własną firmę.  Zdajemy sobie sprawę, że to duża odpowiedzialność, która wymaga silnej decyzyjności i sprawczości - i to jest nasz standard. Jednocześnie podejmując szereg decyzji zdarzają się błędy, do których każdy z nas ma prawo. Umiejętne wyciąganie wniosków pozwala nam na nieustanny rozwój i dążenie do mistrzostwa.

Gotowość na zmiany

Zmiana jest dla nas czymś naturalnym. Chcąc rozwijać nasze kompetencje ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, żeby usprawnić procesy, usługi, obsługę. Nowe wyzwania to także ogromna dawka adrenaliny i silna motywacja.

Otwarta komunikacja

Stawiamy przede wszystkim na jasność komunikacji i wymianę wiedzy. Nie ma żadnych niepotrzebnych barier. Pracujemy nad komunikacją 360 stopni, która oznacza wymianę informacji i doświadczeń pracowników z wszystkich poziomów organizacji, w tym Zarządu. Otwarta komunikacja to także szczerość, a przy tym gotowość przyjmowania konstruktywnej krytyki. 70% wiedzy pozyskujemy od siebie nawzajem - bez otwartej komunikacji nie moglibyśmy się rozwijać.

Jedność

Wszyscy jesteśmy zorientowani wokół wspólnego celu i działamy w tym samym interesie. Przy realizacji zadań jesteśmy jak świetnie naoliwiona maszyna, a nasze kompetencje się zazębiają. Jesteśmy jednym zespołem!


Tworzymy środowisko pracy, które inspiruje i rozwija każdego z nas. Nie znajdziesz tu niepotrzebnej rywalizacji. Mamy świadomość, że tylko efektywna współpraca pozwoli nam osiągać sukcesy, by móc je później wspólnie świętować.


„Zaangażowanie całego zespołu, atmosfera wzajemnej pomocy, otwartość i zaufanie sprawiają, że każde kolejne wyzwanie, przed którym stajemy w codziennej pracy, rozwiązywane jest w sposób rzetelny i kompleksowy, poprzedzony dogłębną analizą zagadnienia – z troską o jak najlepszą ochronę interesów Klienta.”
Dominik, Kancelaria Prawna
 
„Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, relacje pomiędzy współpracownikami są oparte na wzajemnym szacunku, zaufaniu, pomocy a nawet przyjaźni.”​​
Marta, Dział Analiz Branżowych
„W pracy w Euler Hermes najbardziej cenię rodzinną atmosferę oraz życzliwość współpracowników.”
Iza, Biuro Marketingu
„Cenię i lubię ludzi, z którymi pracuję w swoim najbliższym otoczeniu” Magda, Biuro Oceny Ryzyka Handlowego
„Ludzie w EH są przyjaźni i pomocni - dzięki temu miło pracuje się w tak pozytywnej atmosferze.”Katarzyna, Dział Analiz Branżowych
„Pracując w Euler Hermes mam możliwość używania języka angielskiego w codziennej pracy. Poznaję ludzi pracujących w EH na całym świecie, a także poznaję specyfikę pracy w różnych krajach i kulturach. Wykonywane zadania ulegają ciągłej zmianie i wymagają dużej elastyczności co sprawia, że praca tu nie jest nudna i monotonna.” Natalia, Biuro Finansowo-Księgowe
„Wszyscy pracownicy Euler Hermes są świadomi użyteczności wykonywanej pracy, jej strategii i celów działania. Osoby z którymi bezpośrednio współpracuję są życzliwi, pomocni, wzajemnie ze sobą współpracują i dzielą się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.”

Adrianna, Radca Prawny

„Od nowych koleżanek i kolegów oczekiwałbym odpowiedzialności, lojalności i dbałości o wizerunek firmy. Potrzebujemy ludzi kreatywnych i ambitnych, szukających pracy, które będzie  wymagała ciągłego podnoszenia kwalifikacji”.
Przemek, Biuro Sprzedaży Bezpośredniej

„Polecam prace w EH ze względu na dobrą atmosferę, dobre warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju. Gdy ktoś pyta mnie jak pracuje mi się w Euler Hermes, bez wahania odpowiadam że znakomicie.


Już jesteśmy ciekawi, jaka będzie Twoja opinia, kiedy już do nas dołączysz.


e-rec.png

​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

     

 

     

 

     

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes

  Kontakt dla mediów

  Grzegorz Błachnio
  tel. (48 22) 385 49 19
  tel. (48) 601 056 830