Zmiana siedziby Euler Hermes

04.12.2015

​W związku ze zmianą siedziby spółek Euler Hermes w Polsce nasze biura będą nieczynne w dniach od 28 grudnia br. do 3 stycznia 2016 roku. W tym czasie nie będzie możliwości telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszymi pracownikami.

 Na Państwa pytania przesłane w formie maili czy wiadomości pozostawione na telefonicznej skrzynce pocztowej Serwisu Klienta odpowiemy po wznowieniu pracy w nowej siedzibie.

 

Zmiana siedziby spółek Euler Hermes wiązać się będzie również z brakiem dostępności platformy Syntesys, strony www.ehsimplicity.pl w dniach 27-29 grudnia br.

 

W związku z tym obowiązujące Państwa terminy czynności wynikających z umów ubezpieczenia należności (z wyjątkiem zleceń windykacji), które upływają w tym okresie, tj. w dniach 27-29 grudnia br. ulegają przedłużeniu o ten okres.


Zlecenia windykacyjne cały czas będzie można składać bezpośrednio w systemie windykacyjnym IMX – link znajduje się na naszej stronie www.eulerhermes.pl w sekcji windykacja, zakładka „windykacja on-line” lub bezpośrednio pod podanym adresem:

https://www.collections.eulerhermes.com/iMXPROD/login.jsp.


Od 1 stycznia siedziba główna spółek Euler Hermes w Polsce będzie mieścić się pod nowym adresem:

 

Aleje Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa.


Prosimy o uwzględnienie tych informacji w swoich planach związanych z korzystaniem z usług Euler Hermes.


Przepraszamy za ewentualne niedogodności z tym związane.