Małe i średnie przedsiębiorstwa

 

 

Ubezpieczenie należności

Być może myślą Państwo, że ubezpieczenie należności to skomplikowany produkt, stworzony dla dużych firm lub międzynarodowych korporacji?

Ubezpieczenie Należności dla małych i średnich firm

Nic bardziej błędnego, to właśnie dla małej firmy ubezpieczenie należności All Inclusive może okazać się decydującym elementem osiągnięcia trwałego sukcesu - może być źródłem informacji i nieocenionego wsparcia dla Państwa biznesu.


Wprowadzenie naszych rozwiązań ubezpieczeń należności jest łatwe i szybkie. Państwa biznes odniesie korzyści z tego tytułu w następującym zakresie:

 • Zabezpiecza Państwa interesy i daje poczucie bezpieczeństwa. 
 • Dzięki ubezpieczeniu All Inclusive Państwa firma zyskuje ochronę na wypadek ryzyka braku spłaty faktur, co może być szczególnie trudne dla małej firmy. 
 • Państwa firma może nie mieć odpowiednich kapitałów lub środków, żeby kontynuować działalność w przypadku braku płatności ze strony kontrahenta. W takiej sytuacji wypłacimy Państwu odszkodowanie i zajmiemy się windykacją długu.


Dzięki ubezpieczeniu zyskujesz także wiarygodnego partnera

Jak wiele małych firm, możecie Państwo nie mieć możliwości i środków by skutecznie zarządzać należnościami. My dysponujemy ogromną wiedzą dotyczącą firm działających w kraju i zagranicą, którą udostępniamy naszym klientom, by mogli bezpiecznie rozwijać swój biznes.

 

Oferujemy duże wsparcie za przystępną cenę

Mogą sobie Państwo na nie pozwolić. Koszt ubezpieczenia należności oparty jest na Państwa obrotach. Jest to ułamek procent pobierany od sprzedaży. Jego wysokość zależy od kilku zmiennych i obejmuje historię handlową oraz kredytową (doświadczenie płatnicze) Państwa firmy, zależy też od branży, w której Państwo operujecie oraz bazy klientów – to wszystko bowiem składa się na potencjalne ryzyko. Większość firm uważa, że ubezpieczenie należności jest opłacalne już w wypadku brania pod uwagę tylko pewności otrzymania zapłaty, nawet przed uwzględnieniem wszystkich dodatkowych korzyści, takich jak – skuteczny mechanizm zarządzania ryzykiem oraz należnościami, szerszy dostęp do finansowania, dostęp do informacji gospodarczych, możliwość bezpiecznego rozwijania sprzedaży.

 

Dostęp do polisy jest łatwy

Wszyscy nasi klienci mają dostęp do szybkiego i bezpiecznego systemu internetowego, SYNTESYS.

​​
Dostęp on-line umożliwia wnioskowanie o limity kredytowe, monitorowanie istniejących i potencjalnych limitów, sprawdzanie bilansu obecnych oraz potencjalnych klientów, zgłoszenie szkody a także wnioskowanie o windykację należności.

Naszym Klientom dostarczamy usługi najwyższej jakości. Potwierdzają to niezależne badania Satysfakcji Klienta, które prowadzimy każdego roku oraz rosnąca grupa firm korzystających z usług Euler Hermes.

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes