Pośrednictwo w obrocie wierzytelnościami

Obrót Wierzytelnościami

Dowiedz się więcej:
tel.: (48 22) 385 46 89 wierzytelnosci@eulerhermes.com

> Wyślij zapytanie

Program zarządzania należnościami Syntesys daje możliwość wystawienia wierzytelności na sprzedaż, co znacząco ułatwia uzyskanie płatności za zaległe faktury nierzetelnych kontrahentów oraz okazję do zakupu wierzytelności. Można skorzystać z tych usług także w oparciu o odpowiednie do potrzeby klienta pojedyncze umowy pośrednictwa. 

Giełda wierzytelności to idealny sposób na odzyskanie trudnego długu!
 

Program zarządzania należnościami Syntesys daje możliwość wystawienia wierzytelności na sprzedaż, co znacząco ułatwia uzyskanie płatności za zaległe faktury nierzetelnych kontrahentów.

Giełda wierzytelności to alternatywny sposób na odzyskanie trudnego długu.
Usługa obrotu wierzytelnościami przeznaczona jest przede wszystkim dla firm, które nie widzą perspektyw na szybką spłatę zobowiązań przez dłużnika. Oferujemy ją również wszystkim firmom, którym zależy na szybkiej poprawie płynności finansowej poprzez zamianę należności na środki finansowe. Obrót wierzytelnościami pozwala ponadto uniknąć kosztów prowadzenia postępowania sądowego i komorniczego. Przedmiotem obrotu w programie Syntesys mogą być wszelkie udokumentowane należności wynikające z działalności gospodarczej, m.in. długi wynikające z nieuregulowanych faktur lub noty odsetkowe.

W ramach programu Syntesys oferujemy również należności na sprzedaż. Oferowane należności są przez nas dokładnie opisane co do ich zasadności, są również uznane przez dłużnika. Wszystkie oferowane w programie Syntesys należności są bezsporne, wolne od obciążeń i wad prawnych. Większość z nich objęta jest porozumieniami o spłacie, które przekształcają zapadłe zobowiązania na regularne, systematyczne płatności, będące wymierną inwestycją kapitałową. Mogą być także przypadki wierzytelności zasądzonych, jak i objętych egzekucją komorniczą.

Zgodnie z naszą filozofią staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych Stron, zarówno dla kupującego należności, jak i dłużnika, dla którego koszt obsługi zadłużenia mógłby być przyczyną upadłości. W obszarze naszego zainteresowania są przede wszystkim transakcje jednostkowe.
​​​​​​​

 

     

 

     

 

     

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes