Zalety gwarancji

 

 

Wybierając gwarancje ubezpieczeniowe firmy Euler Hermes, wybierają Państwo bezpieczne rozwiązanie, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę długie okresy gwarancyjne, które powodują ograniczenia finansowej elastyczności.
 

Jakie są kluczowe zalety gwarancji ubezpieczeniowych w Towarzystwie Ubezpieczeń Euler Hermes S.A.?
 
Nasze gwarancje są powszechnie akceptowane, zarówno przez instytucje publiczne jak i biznesowe na całym świecie, na równi z gwarancjami wystawianymi przez duże banki – pozwala to na zbudowanie relacji opartych na zaufaniu i partnerstwie pomiędzy Państwem a Państwa kontrahentami.
 
Jeżeli gwarancji udziela bank (bank, z którym Państwo współpracują), może to znacząco ograniczyć limity kredytowe uzyskane przez Państwa firmę w tymże banku. Ponadto, stwarza to niebezpieczeństwo, iż nowy zawarty kontrakt, może zachwiać płynnością finansową zanim zorientują się Państwo, w czym rzecz.
 
Gwarancje udzielane przez Towarzystwo Euler Hermes S.A. pomogą uniknąć Państwu znalezienia się w takim niebezpieczeństwie/w obliczu tego problem. Nasze gwarancje nie tylko zmniejszają poziom zadłużenia w Banku, ale także więcej możliwości manewru, uwalniając środki na inwestycje i rozwijanie biznesu.
 
O tym, że transakcje znajdują się w dobrych rękach, świadczą opinie, uzyskane w niezależnych źródłach: Euler Hermes uzyskał wysokie oceny wiodących na świecie agencji ratingowych i dostał akredytację do udzielania gwarancji celnych i podatkowych.

  Formularz kontaktowy

  Zostaw swoje dane
  Oddzwonimy!

  Wiadomości i Analizy ekonomiczne

  Najnowsze opracowania ekonomiczne

  Syntesys

  System On-Line dla klientów
  Euler Hermes

  Mobilna Aplikacja Ekonomiczna EH

  Dostęp do wszystkich publikacji Euler Hermes